SPAM.

Tutaj możecie zostawiać informacje o nowych rozdziałach oraz polecać swoje blogi. 

13 komentarzy:

 1. Jeżeli masz czas i ochotę to sedecznie zapraszam do mnie, na coś nowego :))
  http://markowana--milosc.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Maniek ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Są potężni i wieczni, i spragnieni smaku krwi.
  Jednak zawsze znajdą sposób, aby Cię uwieść.

  Jack O'Donnel wiódł spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomógł bardzo pięknej i bardzo tajemniczej Jennifer McCalister.

  W miasteczku New Rochelle pojawia się przepiękna wampirzyca, która po 400 latach władzy - chce odpocząć od obowiązków. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że gdy spotka na swojej drodze przystojnego Jack'a wszystko się zmieni. Jej wrogowie zaczną atakować i próbować zabić jej najbliższych.
  Potrzebuje czegoś na odprężenie, ale czy seks na pewno jest tym czego chce ?
  Jack O'Donnel i Jennifer McCalister zabiorą Cię do świata codziennej namiętności i pełnego świata mroku...

  Zapraszam na ZAKAZANA MIŁOŚĆ !

  do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do siebie na trzeci rozdział: do-krwi.blogspot.com
  Pozdrawiam. :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do mnie na http://historie-via-lactea.blogspot.com/2013/08/cierpienie-pierwsze.html oraz http://tydzienwrzesnia.blogspot.com/2013/08/prolog.html . Było by miło jak byś zostawiła opinie :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://gemsetmeczjanowicz9.blog.pl/ - ZAPRASZAM DO MNIE :)
  Pzdr :3 + jak już będziesz czytać moje wypociny to zostaw jakiś komentarz, bo jest ich strasznie mało i zastanawiam się nad usunięciem mojego bloga ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. Misiek, Piter, Zibi, Paul i "Matt za piękny na ten świat" zaprasza na niedawno powstały blog : http://nowonlyliveforyou.blogspot.com/ :)
  Zaręczyny jak z filmu akcji, przeprosiny o której marzy każda z Nas, wielka zgrana paczka przyjaciół, prawdziwa miłość, ale także ta nieszczęśliwa - to wszystko co można tu znaleźć.
  Teraz chcę wprowadzić jeszcze jakiegoś bohatera, może masz jakiś pomysł, kto by to mógł być ? Czekam na Twoją propozycję ! Zapraszam Cię jeszcze raz bardzo serdecznie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Jego ręka spoczęła na mojej talii, chroniąc mnie jednocześnie przed upadkiem. Wyciągnął drugą rękę w kierunku swojego pistoletu. Odbezpieczył go i wycelował.
  Zdążyłam jeszcze powiedzieć "Zdrajca", zanim wyczerpana osunęłam się bez czucia na jego pierś."*

  bez-wyjscia.blogspot.com  *fragment prologu

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy coś nowego ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, jeśli miałabyś choć trochę wolnego czasu, to zapraszam do siebie na nowe opowiadanie: http://nieistotnie-mozliwe.blogspot.com.
  Zapraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeżeli masz ochotę - zapraszam. :) Coś nowego.
  http://kliniczny-eufemizm.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. hej, zapraszam do mnie na http://www.siatkarski-chaos-kontrolowany.blogspot.com/
  buziaki, redhead.

  OdpowiedzUsuń
 12. Twój świta jest idealny, piękny, nienaganny … ale jeśli KTOŚ zaburzy Ci Twój spokój? Czy będziesz w stanie funkcjonować tak jak dawniej? Jeśli zostanie skradziona Ci najdroższa rzecz jaką posiadasz… Co wtedy zrobisz? Będziesz walczyć? Zapragniesz zemsty? Czy może poddasz się i zapomnisz?
  Historia o trzech, na pozór różnych i nie pasujących do siebie osób.
  Co je spotka, kiedy ich drogi się skrzyżują? Pomogą sobie nawzajem, czy może pozabijają się zimną krwią? Przyjaźni, zdrada, miłość, ból, tęsknota, tajemnica i coś co kryje się w każdym z nas, ale nie każdy jest w stanie to dostrzec.
  You know my name.
  Not my story.
  You see my smile.
  Not my pain.
  You notice my cuts.
  Not my scars.
  You can read my lips.
  Not my mind.

  Zapraszamy do naszego świata http://anja-sora.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Siostra Winiarskiego, która nie potrafi się powstrzymać od wielu rzeczy! Bo przecież tyle pokus jest na świecie.Tyle klubów do zaliczenia, tyle dragów do wzięcia. Tylko, że jeśli coś się wyda, trafi na okładki gazet, a nie może zepsuć reputacji bratu. Ale życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać, więc co jej szkodzi? Staje jej coś na przeszkodzie? Tak! BRAT!

  "Podchodzi do ciebie, chce cię pocałować, ale ty uchylasz głowę. Nie lubisz zbytnich pieszczot, liczy się dla ciebie tylko i wyłącznie przyjemność, kolejne przygody, nic więcej. Bez pocałunków, bez pieszczot , bez niczego. Tylko sama przyjemność.

  –Spierdalaj! -mówisz do niego. Na początku jest trochę zaskoczony, ale posłusznie wychodzi, zostawiając na łóżku kartkę z numerem telefonu. Wiesz , że nie zadzwonisz, z każdym przeżywasz tylko jedną przygodę. Wstajesz z krzesła i idziesz w stronę łóżka. Podnosisz kartkę, drzesz ją na kawałki i wyrzucasz do kosza."-Zapraszam na moje nowe opowiadanie, będzie to historia Aśki, siostry Winiara i ...............-jej wybranka! Mam nadzieję, że wejdziesz, zobaczysz, może skomentujesz...:)
  http://szczerewyznaniaa.blogspot.com/
  Buziaki :*
  K.

  OdpowiedzUsuń